Risk Manager

Navn Sertifikat nr. Gyldig til E-post Telefon Firma
Bjørn Ketil Sveen RM-052 19.11.2018 bjorn-ketil.sveen+telenor.com 95237941 Telenor
Cato Kydland RM-162 05.09.2020 cato+kydland.as 99224411 Rådgivning innen kvalitet-/risikostyring
Ellen Freberg RM-545 19.10.2020 ellen.freberg+ti.no 90057257 KIWA Teknologisk Institutt AS
Gry-Helen Henriksen RM-040 02.11.2018 gry-helen.henriksen+evry.com 95768323
Haakon Stensland RM-571 21.03.2021 haakon+s-o-s.no 51648460 System og Sikkerhet AS
Henning Rosland RM-512, IPC-NO-RM-055 29.12.2019 henning+maros.no 95107828 Maros Consulting AS
Jan Vidar Wernersen RM-043 02.11.2018 jan.v.wernersen+kitron.com 90075365 Kitron
Inger Marie Lindberg RM-559 20.12.2020 inamina.lindberg+gmail.com 40242592
John Widar Kalleberg RM-278 13.02.2019 j-vkalle+online.no 46621925
Lone Roald RM-319 27.01.2020 lokriro@hotmail.com 98805079
Minoru Stende Jensen RM-484 28.06.2019 minoru.stende.jensen+avinor.no 92098335 Avinor - Luftfart
Monica Langeland Parr RM-160 02.02.2020 monica.parr+gmail.com 90629737
Oddmund Wærp RM-230 19.08.2021 oddmund.waerp+kiwa.com 93460292 KIWA Teknologisk Institutt AS
Ragnhild Liaskar RM-273 13.02.2019 post+liaskar.net 47960095 Rådgiver risikostyring og HMS
Roy Nordli RM-380 25.09.2020 rn+eksterngransking.no 40051111 Eksterngransking
Svein Langkaas RM-144 12.12.2019 langkaas+hotmail.com 90569168
Terje Harberg RM-225 11.08.2021 terje+stavi.no 97066875 Standard Virksomhetsutvikling AS
Thomas Bloch RM-329 05.09.2020 thomas+acidesign.dk +4540411897 Management, Onshore/offshore
Thorgeir Landevaag RM-051 02.11.2018 thorgeir.landevaag+osl.no 97111033
Vibeke Myrås RM-106 12.07.2021 vibeke+mqm.no 95173777 MQM AS

Innlogging kundeportal

Brand1 Brand1 Brand2 Brand3 Brand4