Lekeplassutstyrsinspektører

Sertifikatinnehaver Sertifikatnr. Gyldig til E-post Telefonnummer Sted Arbeidsgiver
Aleksandra Lukasiewicz NSLEK-100 05.09.2020 luka2+hotmail.no 47664341 Arendal-Sandnes
Alf Bjarne Jakobsen NSLEK-067 20.11.2021 alf.bjarne.jakobsen+haugesund.kommune.no 913 42 462 Haugesund Haugesund kommune
Anna Svihus NSLEK-062 20.11.2021 anna.k.svihus+sandnes.kommune.no 908 43 419 Sandnes Sandnes kommune
Arild Primstad NSLEK-061 20.11.2021 arild.primstad+stavanger.kommune.no 469 40 270 Stavanger Stavanger Natur og Idrett
Arne Eide Olsen NSLEK-072 04.04.2022 dinkonsulent+prosjektinspeksjon.no 908 82 225 Bergen Prosjektinspeksjon
Egil Beyer NSLEK-077 04.04.2022 egil.beyer+stavanger.kommune.no 941 74 418 Sandnes Stavanger kommune
Einar Bjørnstad NSLEK-035 25.05.2020 einar.bjornstad+bodo.kommune.no 976 78 382 Bodø Bodø kommune
Esten Gladsø- Dønheim NSLEK-054 20.11.2021 esten+aktivareal.no 418 57 788 Horten/Oslo Aktiv Areal AS
Gabrielle Drageseth NSLEK-034 12.04.2020 gdrageseth@gmail.com 954 24 456 Oslo Lekeplassrapporten Drageseth
Geir Helge Ludviksen NSLEK-097 10.04.2020 geir.helge+pbl.no 480 93 229 Bodø PBL
Halvard Olsen NSLEK-055 20.11.2021 halvaro+frisurf.no 481 58 779 Grimstad Lekeplasskontroll og vedlikehold, Halvard Olsen
Jaafar Sayedi NSLEK-091 17.12.2021 jsa+ringsaker.kommune.no 916 50 669 Ringsaker Ringsaker kommune
Jan Heyerdahl NSLEK-056 21.11.2021 post+lekeplasskontrollen.no 901 78 241 Gvarv Lekeplasskontrollen DA
Jan-Eivind Lysø NSLEK-042 01.12.2020 jan.lyso+bodo.kommune.no 995 87 686 Bodø Bodø kommune
Jon Austad NSLEK-018 08.12.2020 jon.lidvar.austad+skan-kontroll.no 957 78 600 Oslo Skan-kontroll AS
Kent Thorstensen NSLEK-025 30.05.2020 kent.thorstensen+skan-kontroll.no 992 72 735 Rygge Skan-kontroll AS
Kåre Vikingstad NSLEK-071 26.02.2022 kare.vikingstad+espira.no 406 35 961 Kopervik Espira Entreprenør AS
Lasse Runar Bakke NSLEK-099 10.04.2020 lasse.bakke+ski.kommune.no 482 77 574 Ski Ski kommune
Leif Puntervold NSLEK-038 26.05.2020 leif.puntervold+kristiansand.kommune.no 906 98 017 Kristiansand Kristiansand kommune
Nils Drage NSLEK-079 20.02.2020 nils.drage+kvam.kommune.no 916 63 676 Skutevik Kvam kommune
Nils Olaf Bakkan NSLEK-092 17.12.2021 nils.olaf.bakkan+kristiansand.kommune.no 902 65 115 Kristiansand Kristiansand kommune
Ole-Christian Wiig NSLEK-065 05.03.2021 ocw+lpi.no 913 13 692 Drammen Lekeplassinspektøren AS
Ove Amundsen NSLEK-043 20.02.2021 ove.amundsen+gmail.com 911 62 052 Vaksdal Bergen kommune
Roar Eikenes NSLEK-093 20.11.2021 roar.eikenes+skan-kontroll.no 400 69 088 Stord Skan-Kontroll AS
Roger Jakobshaug NSLEK-089 20.11.2021 roger.jacobshaug+kongsberg.kommune.no 409 20 644 Kongsberg Kongsberg kommune
Sindre Sæther NSLEK-098 10.04.2020 sindre.saether+skan-kontroll.no 970 89 800 Oslo Skan-Kontroll AS
Stig Ove Batalden NSLEK-063 20.11.2021 stig+993hjelp.no 993 45 357 Sandnes 993Hjelp AS
Svein Skretteberg NSLEK-051 05.03.2021 ss+lpi.no 917 32 330 Vikersund Lekeplassinspektøren AS
Øyvind Finnerud NSLEK-075 04.04.2022 of1964+hotmail.com 901 40 314 Vikersund
Øyvind Vågen NSLEK-069 26.02.2019 post+lekeplasskontrollen.no 926 85 934 Gvarv Lekeplasskontrollen DA

Innlogging kundeportal

Brand1 Brand1 Brand2 Brand3 Brand4