Kvalitetsrevisorer og revisjonsledere

Navn Sertifikat. Gyldig til E-post Telefon Firma
Anders Sandmæl QLA-1114 25.05.2019 anders+dokumentertas.no 94017722 Brannsikkerhet, bygg og entreprenør, eiendom
Arne Veland QA-383 16.06.2020 veland+bkkfiber.no 41674911
Bent Barman Skaare QLA-1126 14.11.2019 Bent.Barman.Skaare+teknologisk.no 92055950 KIWA Teknologisk Institutt AS
Bjørn G. Baardsen QLA-658 19.11.2020 bjorn+ipsum.no 98994918 Ipsum QMS AS
Ellen Freberg QLA-1185 14.12.2020 ellen.freberg+ti.no 90057257 KIWA Teknologisk Institutt AS
Geir Aure QA-822 21.01.2019 geir.aure+teknologisk.no 98290244 KIWA Teknologisk Institutt
Graham-Peter Lord QLA-323 18.12.2020 graham.lord+okea.no 90761150
Gurli Følstad QLA-436 18.12.2018 gurli.folstad+talk21.com 99419514
Gøran Furland QLA-1138 18.12.2019 gf+norshore.no 98027616 Norshore
Haakon Stensland QLA-486 17.11.2019 haakon+s-o-s.no 51648460 System og sikkerhet AS
Halvard Olimb QLA-1084 28.05.2022 holimb+mil.no 95431028 FMA. Forsvarsmateriell
Helge Steffensen QLA-153 04.10.2020 helge.steffensen+kvaerner.com 95801390 Kværner Stord
Jakob Høines QLA-342 14.08.2021 jakob.hoines+solstad.no 91159130 Solstad Shipping
Jan Harald Buknotten QA-408 08.10.2021 jan.harald.buknotten+jbv.no 90850531 Jernbaneverket
Karen Lise Sundgot QLA-1157 30.04.2020 kls+qtsupport.no 41471945 QTSupport AS
Kjell M. Nedler QLA-027 19.12.2021 kjell+nedlerconsult.no 97735909 Nedler Consult
Laura Skeltina QLA-1130 14.11.2019 lauraaasen83+gmail.com 99870103 Bygg og anlegg + konsulentoppdrag
Margareta C. Brügger Ring QLA-1091 11.01.2019 chri@banenor.no 47971964 Bank, Shipping, Industri, Jernbane og offentlig forvaltning
Mette Solberg QLA-1146 06.03.2020 mette.solberg+prosjektstyring.no 92028424 Prosjektstyring AS
Minoru Stende Jensen QLA-1093 14.01.2019 minoru.stende.jensen+avinor.no 92098335 Avinor - Luftfart
Monica Langeland Parr QLA-479 25.05.2019 monica.parr+gmail.com 90629737
Odd Helge Haukås QLA-931 20.11.2019 odd.haukaas@haug.no 91590359 Erling Haug AS
Oddmund Wærp QLA-333 20.01.2021 oddmund.waerp+ti.no 93460292 KIWA Teknologisk Institutt AS
Olav-Magne Kvamme QLA-446 29.03.2019 compositeconsulting+live.no 91342800 Composite Consulitng, Rådg. ingeniør
Ole Viengen QLA-092 24.08.2020 sustainquality+gmail.com 98680930 Sustain Quality AS Rådgivende konsulentvirksomhet - Kvalitet / risikostyring / revisjon
Preben Harlo QLA-015 14.08.2021 preben+pride.no 48288880 Pride HSE Consulting 
Roy Nordli QA-961 25.09.2020 rn+eksterngransking.no 40051111 Eksterngransking
Rune Aarstad QLA-1166 28.06.2020 rune+raa-con.no 90776615 Aarstad konsulenttjenester
Sandin Vildalen QLA-1167 28.06.2020 birgit.vildalen+marlink.com 90515191 Telecom
Sigurd Benjamin Moen QLA-777 28.09.2021 sb_moen+yahoo.com 97082155
Stig Oscar Halvorsen QLA-003 28.06.2020 sohal+online.no 93053053
Stig Ove Øyerhamn QLA-1154 22.04.2020 StigOve.Oyerhamn+beerenberg.com 94288473 beerenberg
Svein Olav Aasen QA-768 08.03.2019 epost.til+aasen.se 94089512 Luftfart
Sveinung Vemøy QLA-179 20.01.2022 sveinung.vemoy+muritunet.no 92685446 Muritunet AS
Terje Harberg QLA-605 24.10.2020 terje+stavi.no 97066875 Standard Virksomhetsutvikling AS
Tom Haugan QLA-610 22.07.2020 tom.haugan+forensicas.no 94887333 Forensic, Advokat/Ing.firma
Toril Barmo QLA-294 25.09.2020 toril.barmo+apotek1.no 90157147 Apotek1 Gruppen
Torolf Paulshus QLA-010 02.11.2020 tp+effektive-prosesser.no 90833757 Integrerte styringssystemer 
Trond Grimen QA-848 19.04.2022 trond.grimen+gmail.com/trond.grimen+mrcglobal.com 93004462 MRC Global Norway AS
Trygve Clausen QLA-1149 06.03.2020 trygve.clausen+lyse.net 93237860 TIDY AS-Bedriftsrådgivning innen IT -og styringssystemer, styringssystemrevisjon
Turid Bratteli QA-389 03.07.2021 turid+zirkel.no 91314295 Zirkel
Ulf Fredrik Johanssen QLA-465 11.07.2019 ulf+pride.no 48127646 Pride QRM
Vigdis Engen QLA-330 28.02.2021 vigdis.engen+pdo.no 23158850 Oslo HMS-senter/Bedriftshelsetjenester
Øyvind Aasen QLA-592 20.10.2020 oyaasen+mil.no 90802644 Forsvarsmateriell

Innlogging kundeportal

Brand1 Brand1 Brand2 Brand3 Brand4