Kvalitetsledere

Navn Sertifikat nr. Gyldig til E-post Telefon Firma
Alf-Gunnar Larsen QM-082 25.09.2020 alf.g.larsen+lyse.net 48892715 Nose Oilfield Services
André Kristoffersen QM-490 07.09.2020 andre.kristoffersen+nexans.com 91568108 Nexans Norway, industri, kabeltilvirkning
Ann Christin Skjelvand QM-835 27.12.2019 ann.skjelvand+eltelnetworks.no 92897000 Eltel Networks AS
Aril Strand QM-484 15.08.2020 aril.strand+archerwell.com 98288284 Archer, Brønnservice
Asgeir Rotevatn QM-885 31.01.2021 asgeir+slogen.no 97062550 Slogen Consulting AS
Audun Per Rossland QM-776 12.09.2021 audun+slogen.no 48472009 Slogen Consulting AS
Bjørn G. Baardsen QM-605 30.06.2019 bjorn+ipsum.no 98994918 Ipsum QMS AS
Eivor Bjørndalsæter QM-738 28.02.2021 eivor+aaksafety.no 95761460 AAK Safety
Haakon Steinsland QM-628 25.05.2020 haakon+s-o-s.no 51648460 System og Sikkerhet AS
Hans Kristian Øygarden QM-863 02.10.2020 hans.oygarden+strabaq.com 92435185 Bygg og Anlegg
Håvard Horn QM-861 31.08.2020 horn+nordly.no 93082664 Havbruksnæringen
Ida Mari Haugom QM-828 04.11.2019 ida.haugom+gmail.com 95219326 Fürst Medisinsk Laboratorium
Jon Wilhelm Granerud QSM-103 28.02.2021 jon.wilhelm.granerud+tomra.no 91715740  
Karen Lise Sundgot QM-577 28.11.2018 kls+qtsupport.no 41471945 QTSupport AS
Laila Sivertsen QM-397 04.06.2019 laila.sivertsen+lifetech.com 98213472 Invitrogen, Dynal
Lars Håvard Johannessen QM-060 07.09.2020 lars_h_johannessen+hotmail.com 91766095 Aker Solutions
Marit Paus Finsnes QSM-030 04.04.2019 marit.paus+finsnes.com 47378887 Quality Management Scandinavia
Minoru Stende Jensen QM-779 25.10.2021 minoru.stende.jensen+avinor.no 92098335 Avinor - Luftfart
Monica Langeland Parr QM-304 10.07.2021 monica.parr+gmail.com 90629737  
Oddmund Wærp QM-041 30.09.2019 oddmund.waerp+ti.no 93460292 KIWA Teknologisk Institutt AS
Reinhold Conrad QM-230 27.10.2020 reinhold.conrad+siemens.com 48054030 Siemens Healthcare
Roger Armand Olavsen QM-520 18.05.2021 roger+olavsen.priv.no 91524345  
Roy Nordli QM-683 25.09.2020 rn+eksterngransking.no 40051111 Rådgivende konsulentvirksomhet - Kvalitet/risikostyring/revisjon
Sigurd Benjamin Moen QM-306 15.08.2021 sb_moen+yahoo.com 97082155  
Sveinung Vemøy QM-058 28.06.2020 kvalitetsleiar+muritunet.no 92685446 Muritunet-Senter for Meistring og Rehabilitering
Thomas Bloch QM-684 15.08.2020 thomas+acidesign.dk 4 540 411 897 Management, Onshore/offshore
Thor Høydahl QM-233 25.09.2020 thor+nfk.no 90993018 OPUS-Lofoten
Trygve Clausen QM-821 13.08.2019 trygve.clausen+lyse.net 93237860 TIDY AS - Bedriftsrådgivning innen kvalitetsledelse
Ulf Johanssen QM-361 14.12.2018 ulf+pride.no 48127646 Pride QRM
Vegar Myren QM-872 31.01.2021 vegar+bb-entreprenor.no 95726772 Bygg og Anlegg
Vibeke Myrås QM-355 14.12.2018 vibeke+mqm.no 95173777 MQM AS
Wenche Elvegård QM-713 08.09.2020 wenche.elvegard+ekornes.com 99283740 J. E. Ekornes

Innlogging kundeportal

Brand1 Brand1 Brand2 Brand3 Brand4